Donna Bottman :)

Są takie kobiety, które potrafią rozpieprzyć faceta emocjonalnie na lata. Szczególnie wtedy, gdy ma się szesnaście lat i wszystko dzieje się na pralce typu Polar w małym miasteczku zaś ekwiwalentem gwiazdy jest fajna koleżanka. 🙂 Dziś już nie ma śladu po doskonałości, która była fundamentem uniesienia ale wspomnienie zostało. Dlatego jedziesz po nocy w te miejsca, rozkręcasz szafę do siedmiu tysięcy obrotów. Po co? Aby poczuć choć namiastkę tego co czułeś wtedy. Większość ludzi jest wykastrowana, szczególnie ci, którzy przeliczają wszystko. Na pieniądze, korzyści, przyszłe zyski. Są tak biedni, że nawet nie wiem jak do nich podejść? Ja dziś połykam kilometry tylko po to, aby zachłysnąć się tym czego już nie będzie 🙂 Ale zawsze mogę do tego wrócić! Jak to możliwe? Bo mam wyobraźnię! 🙂 Nie kupisz tego za żadne pieniądze!

Akcja klipu rozgrywa się niczym w filmie Hitchcocka. Na początku mamy trzęsienie ziemi a później napięcie rośnie. 🙂 Klasyczny układ alfa female i dwóch alfa male. 😉 Co z tego wyszło? Można zobaczyć na wspaniałym klipie Pet Shop Boys. Którym? Oczywiście Domino Dancing! Nie muszę chyba wspominać, że Neil Tennant i Chris Lowe! Oczywiście klip doczekał się wielu interpretacji, w tym tych związanych z LGBT czy epidemią HiV w latach 90tych, nic nie zmieni jednak faktu, że to prosta historia pokazująca na czym polega prymitywna walka o kobietę. Oczywiście skala, możliwości, poziom atrakcyjności bywa różny, ale zasady zawsze takie same.

Klip został wyreżyserowany przez Erica Watsona jako jeden z jedenastu innych majstersztyków, które wyszły spod chłopaków ze sklepu zoologicznego.

Domyślnie nie będę skupiał się na postaci Davida Boira, który pewnie był i jest znakomitym ciachem dla żeńskiej części widowni a skoncentruję się na boskiej Donnie 🙂

Atrakcyjność fizyczna jest w pełni skalowalna więc może przestańmy pieprzyć, że nie to co piękne, tylko co się komu podoba? Sam nie wiem czemu udawało mi się zainteresować tego typu kobiety. 😉 Wyjątkowo nie pasuję do tej bajki.

Jak potoczyły się jej losy? W czasach instagrama i rzeczywistości, gdzie kobiety kreują się na wyglądające lepiej niż w rzeczywistości uroda mojej idolki w żaden sposób nie emanuje wyjątkowością, ale pamiętajmy, że mamy…lata 80te, czyli żyjemy lokalnie a nie globalnie. Zatem? No właśnie…

Donna urodziła się w USA w stanie Nowy Jork, ale już w czasie kręcenia klipu mieszkała w Puerto Rico. Ostatnie newsy jakie udało mi się znaleźć w sieci stanowią, że do dziś pracuje w Hilton Ponce Golf & Casino Resort w Puerto Rico, ma syna z nieudanego związku z lokalnym kacykiem (jakże mogło być inaczej?) 😀 ale nadal ma w sobie nieprawdopodobną siłę genotypu. Wszelkie wykresy mówiące o spadku atrakcyjności kobiet >50 roku życia można w tym wypadku o doopę potłuc. 🙂

Pet Shop Boys na Torwarze 25 maja tego roku. Mam nadzieję, że się spotkamy w loży VIP? Póki co warto popatrzeć na coś wyjątkowego. To my nadajemy bądź odbieramy otoczeniu wartość – trzeba o tym pamiętać.

Pozdrawiam serdecznie z trasy – właśnie ruszyłem, aby pooddychać powietrzem w Puszczy Kozienickiej. 🙂

Have a nice evening! I will!

Rafał

Rafał Skonecki